O firmie

certyfikat-soroban

Biuro Rachunkowe Soroban Joanna Czerniak świadczy usługi księgowe od 01.01.2009 roku. Właścicielką biura jest absolwentka studiów magisterskich Akademii Ekonomicznej w Poznaniu o kierunku finanse i rachunkowość, posiadająca 20-letnie doświadczenie w zakresie rachunkowości i kadr. Ponadto jest członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oraz Wielkopolskiego Stowarzyszenia Podatkowego.

Biuro jest upoważnione do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych zgodnie ze świadectwem kwalifikacyjnym wydanym przez Ministra Finansów o numerze 16982/2007.

W celu zabezpieczenia finansów naszych klientów biuro posiada obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej (OC), a nadto ubezpieczenie dodatkowe na KPiR, ewidencję ryczałtową oraz obsługę kadrowo-płacową.

Oferujemy naszym klientom kompleksowy zakres usług oraz elastyczne formy współpracy. Obsługujemy podmioty działające w różnych branżach, o różnej specyfice rynkowej. Nie ograniczamy się do określonej specjalizacji działalności firmy ani jej zakresu. Umożliwiamy właścicielom firm swobodę w kierowaniu firmą i jej rozwoju, bez potrzeby całkowitego angażowania się w sprawy księgowe, rachunkowe i podatkowe.

W zakresie usług naszego biura rachunkowego znajduje się prowadzenie ksiąg handlowych, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, prowadzenie ewidencji ryczałtowych, środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych, ewidencji wyposażenia, prowadzenie spraw kadrowo-płacowych, ewidencji zakupów i sprzedaży dla potrzeb podatku VAT, obliczanie zobowiązań podatkowych i sporządzanie deklaracji podatkowych, sporządzanie sprawozdań statystycznych GUS, doradztwo finansowo-księgowe. Ponadto współpracujemy z Kancelarią Prawną, doświadczonym Inspektorem BHP oraz Biurem Tłumaczeń.

Mając na uwadze ciągłe zmiany w prawie podatkowym, dbamy o nieustanny rozwój poprzez systematyczne dokształcanie i zdobywanie wiedzy na licznych kursach i szkoleniach zawodowych, a także poprzez śledzenie zmian w przepisach dotyczących księgowości, podatków, kodeksu pracy i ubezpieczeń społecznych.

W trosce o najwyższy poziom bezpieczeństwa oferowanych usług i spokój klientów, gwarantujemy pełną dyskrecję i ścisłą ochronę powierzonych nam danych.

Oferujemy miłą obsługę i przyjazny kontakt, a powierzone nam zlecenia wykonujemy z pasją i wysokim zaangażowaniem. Naszym celem jest realizowanie powierzonych zadań w sposób solidny, sumienny i odpowiedzialny. Gwarantujemy rzetelność, terminowość, dokładność oraz fachową wiedzę, co daje pewność, że usługi są prowadzone na najwyższym poziomie.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą zapraszamy do naszego biura, gdzie przedstawimy Państwu kompleksową ofertę cenową.

Mogą również Państwo kontaktować się telefonicznie, mailowo lub za pomocą formularza online.